jeep serwis

Jeep serwis WarszawaZadzwoń: 22 863 30 10

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi tej firmy. Bardzo często serwisuję w nim swoje firmowe pojazdy. Firma ta specjalizuje się w autach marki Jeep i Dodge, ale bardzo często serwisuję i naprawiam w niej moje firmowe auta innych marek i jak na razie nie znalazłem żadnej wady, do której mógłbym się przyczepić.

Od wielu lat serwisuje swojego Jeepa w tej firmie. Za każdym razem wszystkie naprawy i inne czynności serwisowe są wykonywane z dużą dokładnością, a pomimo tego nie muszę długo czekać na odbiór samochodu z warsztatu. Widać, że Panowie pracujący w tej firmie mają duże doświadczenie i sporą wiedzę, dzięki której zlecenia są wykonywane pierwszorzędnie.

Niedawno potrzebowałem porady fachowców. Zamierzałem kupić auto marki Dodge, ale nie miałem pewności czy nie posiada ono jakichś ukrytych wad. Skorzystałem z usługi diagnostyki pojazdu i dzięki temu upewniłem się, że z samochodem jest wszystko w porządku. Serwisanci dokładnie sprawdzili pojazd i okazało się, że jest on wart swojej ceny. Jeżdżę nim już kilka lat i nie mam większych problemów.